Updated Alumni

  • FOOTBALL BOWL SUBDIVISION (FBS) – Division 1
    • Larwence Shadd – University of Kansas
    • Drayton Bohnstadt – Ohio University
    • Dorian Gerald – University of Arkansas
    • Abu Lamin – University of South Carolina
    • Kyle Morini – University of South Carolina
    • Dwayne Duckett – University of South Carolina
    • Jessie Dukes – University of South Carolina
    • Caleb Kelly – University of South Carolina
    • Rivers Bedenbaugh – University of South Carolina
    • Michael Forman – University of Buffalo
    • Trenton Bryan – Georgia Southern University
    • Jason Connella – East Carolina University
    • Willie Green – UNC-Charlotte
    • Calvin Camp – UNC-Charlotte
    • Gage Turner – Troy University
    • Chris King – Florida Atlantic University
    • Trevion McCollum – Appalachian State University
    • Mark McCloskey – Coastal Carolina University
    • Chase Hartley – University of Toledo
  • FOOTBALL CHAMPIONSHIP SUBDIVISION (FCS) – Division 1AA
    • George Bento – Jacksonville State University
    • De’vuntray Hampton – Bethune Cookman University
    • Kamal Armstead – Bethune Cookman University
    • Korey Besse – Wagner College
    • DQ Vinson – Wagner College
    • Kenny Terry – Eastern Kentucky University
    • Rashad D. Francois – Southern University
    • Sherman Smith – Savannah State University
    • Kersean Wilson – Savannah State University
    • Cameron Brown – Morgan State University
    • Brendan Easley – Morgan State University
    • Matthew Hutson – Charleston Southern University
    • RJ McClam – Charleston Southern University
    • Hayden Mitchum – Charleston Southern University
    • Colton Korn – Charleston Southern University
    • Trayvon Thomas – South Carolina State University
    • Decobie Durant – South Carolina State University
    • Zach Leslie – North Carolina A&T University
    • Nique Martin – North Carolina Central University
    • Qorticha Glenn – North Carolina Central University
    • Devin Kilgore – University of North Alabama
    • Tariq Stewart – Florida A&M University
    • Keyso Moss – Mississippi Valley State
    • Austin Beamus – Alabama State University
    • Andrew McCrea – Southern Illinois University
    • Byron Rich – Northern Iowa University
  • NCAA DIVISION 2
    • Jac’Que Polite – Winston Salem State – UDFA with Buffalo Bills
    • Adrian Wigfall – Newberry College
    • Tony Pear – Newberry College
    • CJ Pulley – Newberry College
    • Zach Blair – Newberry College
    • Craig Steedley – Newberry College
    • Kevin Miller – Newberry College
    • CJ Frazier – Newberry College
    • Dexter Wells – Newberry College
    • Antonio Fritz – Newberry College
    • Brentley Allen – Newberry College
    • Jumill Hornsby – Limestone College – UDFA with Chicago Bears
    • Walter Vance – Limestone College
    • Moe Walker – Limestone College
    • Kartilus McFadden – Limestone College
    • Bernard McCall – Limestone College
    • James Hamilton – Limestone College
    • Devonta “Tank” Ramseur – Tuskegee University
    • DJ Myers – Midwestern State University
    • Markus Kershaw – Paine College
    • Devin Brown – Paine College
    • Ryan Quarles – Paine College
    • Shikee Brooks – North Greenville University
    • Marvin Frederick – North Greenville University
    • Johnathan Sims – North Greenville University
    • Drec Ellis – Monroe College
    • Tim Kneece – Union College
    • Hassan Nisbett – Fayetteville State University
    • Joshua Williams – Fayetteville State University
    • Chrishon Springs – Fayetteville State University
    • Michael Walker – Charleston University (WV)
    • Tyreik McCallister – Charleston University (WV)
    • Tyler Pogue – Arkansas Tech
    • Collin Sneed – Mars Hill College
    • Tyriq Martin – University of West Alabama
    • Dakwon Foreman – Shepherd University
    • Nigel Powell – Shepherd University
    • Skyler Bonneau – West Texas A&M
    • Sherwin Watkins – Lincoln University
    • Zach Talley – Carson-Newman University
    • Keionte Moore – Carson-Newman University
    • Donovan Gay – Johnson C. Smith University
    • Danny Long – Johnson C. Smith University
    • Devin Woodson – Tusculum College
    • Denzel Marshall – Johnson C. Smith
    • Antonio Brown Jr. – Fairmont State University
    • Donte Johnson – Fort Valley State University
    • Bryce Stewart – Livingstone College
    • Akeythio Carson – Shaw University
    • Eric Baker – Glenville State University
    • Deanthony Barnhardt – Livingstone College
    • Dionte Patterson – Urbana University
  • NCAA DIVISION 3 & NAIA
    • Danny McLane – St. Andrews University
    • Kyreek Haynes – Allen University
    • BJ Boyd – Kentucky Christian University
    • Justo Polanco – University of Pikeville
    • CJ Greenlee -University of Pikeville
    • Paul Inniss – Ottawa University
    • Damion Brown – University of the Cumberlands
    • Andre Harris – Waldorf College
    • EJ Henley – Webber International University
    • Daniel Jackson – Averett University
    • Jamhad Clark – Ferrum University
    • Nathaniel Park – Hobart College
    • Nolan Dorton – Stevenson University
    • McFarland Murph – Emory & Henry
    • Kai Wilson – Allen University